Movies
Ratings
100
EquilibriumRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0