Movies
Ratings
384
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0