Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
Marine BoyRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0