Titles you rated
- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
The Beginning After the EndRated ★ 3.0
From Old Country Bumpkin to Master SwordsmanRated ★ 2.5
Summer PocketsRated ★ 3.0
Will Friendship be Established between Men and Women? (No, I won't!!)Rated ★ 3.0
I'm the Evil Lord of an Intergalactic Empire!Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Most Notorious "Talker" Runs the World's Greatest ClanRated ★ 3.5
You Are Ms. ServantRated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5