Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0