Movies
Ratings
61
The Dream SongsRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5