Titles you rated
Resident EvilRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The PiperRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
CartRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0