Titles you rated
To My HarryRated ★ 2.0- No Next LifeRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 3.5- Spirit FingersRated ★ 3.0
- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
S LineRated ★ 2.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 4.0- The Time of FeverRated ★ 3.5
Unintentional Love StoryRated ★ 2.5
Red BalloonRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Chief Inspector 1958Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5