Movies
Ratings
760 Decision to LeaveRated ★ 4.5 Decision to LeaveRated ★ 4.5
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
 CruellaRated ★ 3.0 CruellaRated ★ 3.0
 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
 Don't Look UpRated ★ 3.5 Don't Look UpRated ★ 3.5
 The MechanicRated ★ 3.0 The MechanicRated ★ 3.0
 The King's ManRated ★ 2.0 The King's ManRated ★ 2.0
 The GuiltyRated ★ 3.0 The GuiltyRated ★ 3.0
 The Hurt LockerRated ★ 4.5 The Hurt LockerRated ★ 4.5
 The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0 The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
 Dancing QueenRated ★ 2.0 Dancing QueenRated ★ 2.0
 Public EnemiesRated ★ 3.5 Public EnemiesRated ★ 3.5
 UnbreakableRated ★ 4.0 UnbreakableRated ★ 4.0
 American PsychoRated ★ 3.5 American PsychoRated ★ 3.5
 Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.0 Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.0
 Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0 Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
 The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 1.0 The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 1.0