Titles you rated
I, RobotRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Blood and BoneRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Hula GirlsRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0