Movies
Ratings
176
Music and LyricsRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 0.5
The Happy LifeRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0