Titles you rated
CarolRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0