Movies
Ratings
121
A MuseRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Children...Rated ★ 4.0
My WayRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 2.0