Movies
Ratings
40
The Way HomeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0