Titles you rated
Drive My CarRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5