Movies
Ratings
61
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0