Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0