Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
300Rated ★ 1.0
Hello GhostRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0