Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
RangoRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
MoonRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0