Titles you rated
The Passion of the ChristRated ★ 1.0- The Wandering MoonRated ★ 1.5
Copying BeethovenRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Man Who Killed Don QuixoteRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 3.0
KundunRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5