Movies
Ratings
183
AssassinationRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
NoahRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Dante's PeakRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 5.0
DefianceRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5