Movies
Ratings
213
A Dangerous WomanRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5- Quiet FiresRated ★ 3.5
- The AnniversaryRated ★ 4.0
- ExtraordinaryRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Delta BoysRated ★ 5.0
Sink & RiseRated ★ 3.0