Movies
Ratings
151
The ServantRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
FluRated ★ 0.5
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
The Mummy ReturnsRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
Transporter 3Rated ★ 0.5
Closer to HeavenRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 0.5- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 0.5
- D-WarRated ★ 0.5
Face/OffRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 0.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 0.5
MulanRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 0.5