Movies
Ratings
28
F9: The Fast SagaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
ChampionRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5