Titles you rated
The CroodsRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The LoraxRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0