Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Foolish PrincesRated ★ 4.5
- PubertyRated ★ 3.5
Strike LoveRated ★ 2.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 0.5
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Honest LivingRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 4.0