Titles you rated
DreddRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 2.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 4.0
NextRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 2.0
Game of DeathRated ★ 4.0
The Legend IRated ★ 2.0
The FrightenersRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 5.0
Mr. Nice GuyRated ★ 3.0
Bravo My LifeRated ★ 3.0