Series
Ratings
81
SKY CastleRated ★ 4.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 0.5
Witch HuntRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.5