Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5