Movies
Ratings
37
Brief EncounterRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 1.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Last Five YearsRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
JoséeRated ★ 0.5
Nothing SeriousRated ★ 1.0
BarbieRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0