Series
Ratings
19
Winter SonataRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0