Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Super CubRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 1.5- K-ON!Rated ★ 3.5
Bakuon!!Rated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Fafner in the Azure: Dead AggressorRated ★ 0.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5- XRated ★ 2.0
HANEBADO!Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 4.0- Ar+istRated ★ 3.5