Series
Ratings
62
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0