Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 5.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Feng ShuiRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5