Movies
Ratings
428
Legally BlondeRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.0
2046Rated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.5
Three Colors: RedRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0