Movies
Ratings
259
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 0.5
HelplessRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Kiss of the Spider WomanRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
AntichristRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5