Titles you rated
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
- KakeguruiRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0