Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0