Series
Ratings
53
As You Stood ByRated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made It to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
AYAKA is in LOVE with HIROKO 2nd StageRated ★ 4.5
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 5.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
xxxHOLiCRated ★ 4.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0