Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 5.0
WantedRated ★ 2.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
PreciousRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
RentRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5