Titles you rated
VertigoRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Belladonna of SadnessRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The SacrificeRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
MustangRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Martin Margiela: In His Own WordsRated ★ 3.0