Titles you rated
Indecent ProposalRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
A Royal AffairRated ★ 4.0
2 Days in New YorkRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
WindtalkersRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Dying YoungRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
The Big PictureRated ★ 5.0
Playing for KeepsRated ★ 3.0- The SoloistRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.0
The StudentRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
AustraliaRated ★ 4.0