Movies
Ratings
134
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
ThorRated ★ 1.0
The MatrixRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0