Titles you rated
Ants in the PantsRated ★ 3.0- JungleFish2Rated ★ 3.0
LOVE IS A CRAZY THINGRated ★ 2.5- Fly UpRated ★ 3.0
Sex DriveRated ★ 4.0
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 3.0
Stay AliveRated ★ 3.0
The Man Next DoorRated ★ 2.5
World Trade CenterRated ★ 3.0
The Legend of Seven CutterRated ★ 0.5
The ConjuringRated ★ 3.5- The WindowRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 4.0
The PuppetRated ★ 3.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 4.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
My Bloody ValentineRated ★ 3.5
GantzRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 3.0