Series
Ratings
321
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 3.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.5
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 3.0- Pink LipstickRated ★ 3.0
Thorn FlowerRated ★ 3.0
Only YouRated ★ 3.5- Alien SamRated ★ 3.0
Ma BoyRated ★ 2.0
Queen of AhyunRated ★ 3.0- Wonderful LifeRated ★ 4.0
- SoulmateRated ★ 2.5
Definitely NeighborsRated ★ 3.5
Glass SlippersRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 4.0