Movies
Ratings
186
The BatmanRated ★ 1.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
LucaRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0