Titles you rated
ElysiumRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
StalingradRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0