Movies
Ratings
327
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5- The Man Who LaughsRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Garfield MovieRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0