Series
Ratings
73
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 1.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5
Love Catcher 2Rated ★ 2.5
Love CatcherRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- Gag ConcertRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 3.5
The Third CharmRated ★ 3.5
LarvaRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Return of SupermanRated ★ 3.5
Love Playlist Season 4Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5