Movies
Ratings
308
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
RamboRated ★ 3.0
Ong Bak 2Rated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
Saw VIRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 1.0
AlwaysRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.0